درباره ما

با گسترش و پیشرفت روز‌افزون تکنولوژی، دسترسی به اینترنت در همه‌جا و در هر زمان بسیار ساده‌تر از گذشته شده است. چند سالی است که رسانه‌های آنلاین در سایه همین سادگی و سهولت دسترسی به شکل شگفت‌انگیزی رشد کرده‌ و توانسته‌اند جامعه عظیمی از مخاطبین را به سمت خود جذب کنند. سرعت و وسعت دامنه انتشار مطالب، جذابیت، تنوع و حجم بالای محتوای دیجیتال، هزینه کم تولید و نشر و در نهایت، دسترسی آسان و تعامل‌محور کاربران از جمله دلایلی است که به پیشرفت رسانه‌های آنلاین کمک شایانی کرده است. در این بین، تنوع زیاد موضوعات و دسته‌های خبری، تعداد بالای سایت‌های خبری و همچنین حجم قابل‌توجه مطالب تکراری موجب سردرگرمی بسیاری از کاربران در یافتن خبرهای مفید و مطمئن از وب شده است. آنچه میتواند بهترین ایده برای کمک به حل این پیچیدگی باشد، یک رسانه اجتماعی خبر و محتوا است.
خبرخوان به‌عنوان اولین رسانه اجتماعی خبر و محتوا در ایران، قادر است خبرهای داغ و محتوای ارزشمند را از معتبرترین پرتال‌ها و بر حسب نیاز و علاقه شما (به‌صورت کاملا خودکار و هوشمند) جمع‌آوری کرده و به‌ساده‌ترین شکل در اختیارتان قرار دهد. خبرخوان همچنین بهترین مکان برای شما کاربرانی است که به مشارکت در انتشار خبرها از طریق مدیریت یک کانال یا مجله آنلاین رایگان علاقه دارید. در خبرخوان به‌سادگی یک کانال اختصاصی می‌سازید، خبرها و محتوای مورد علاقه‌تان را به آن اضافه می‌کنید، و به هر شکلی که می‌پسندید آن را به دوستان خود معرفی می‌کنید. البته ما نیز به فعالیت کانال شما امتیاز می‌دهیم و آن را به دیگران معرفی می‌کنیم تا همانند یک رسانه طرفدار پیدا کند.
هوشمندی، کاربر محوری و قابلیت‌های متنوع شخصی‌سازی، خبرخوان را به یک رسانه اجتماعی متمایز مبدل ساخته است که قادر است تجربه متفاوتی از گشت‌وگذار در دنیای وب را به کاربران ارائه دهد. خبرخوان ، پلی است برای ارتباط تعاملی و دو طرفه شما با جامعه خبر و محتوا، تا ضمن آگاهی از مهم‌ترین خبرهای روز، نقشی در انتشار آن‌ها به شیوه خود داشته باشید. هدف ما در خبرخوان ، آماده ساختن فضایی است که خود واقعی کاربران بتوانند با انتخاب و انتشار محتوای ارزشمند آنلاین در رشد و بالندگی جامعه ایرانی سهیم باشند.
 
لازم به ذکر است که خبرخوان تنها به جمع‌آوری و نمایش هوشمند اخبار و مطالب از وب‌سایت‌های معتبر اکتفا کرده و هیچ‌گونه تولید اختصاصی محتوی ندارد. ضمنا تمامی رتبه‌بندی‌ها و ترتیب نمایش در بخش‌های مختلف سایت همانند اخبار برگزیده، پربازدیدترین اخبار و غیره بر اساس الگوریتم‌های پیشرفته کامپیوتری و بدون دخالت انسانی انجام می‌پذیرد.
خبرخوان در کشور ایران و با رعایت کامل قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند و به هیچ گروه یا حزب سیاسی وابستگی ندارد